Marcin Stankiewicz

Martin Konstanty Stankiewicz

6,3
66 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marcin Stankiewicz

marna "gra" jego "seriale" tez sa do d...... :/

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

ja go nie obrazam, tylko wyrazam swoją opinię, według mnie nie umie zbytnio grać to po prostu jeden z tych co mu się udało, chociaż nie wiem co a to co ty mówisz podlega pod groźby, wieeesz?

max_c

Masz słuszną racje apropo Cameron to dobry znajomy Stankiewicza i robi mu mpooprostu denną reklame wychwalajac filmy w których grał. Jest jego przyjacielem a jego nazwisko to Nowak. Ten komentarz że myslę że to przeczytasz i jesteś super aktorem mi reżyserem filmów OFF jest naprawde żałosne. A Stankiewicz niby wszędzie ma znajomych taa a na filmweb też mogę sobie przysłać emaila że np. kręce jakiś film i mnie umieszczą w newsroomie. Ż*e*n*a*d*a

użytkownik usunięty
Stolaz

Ej ty filmowiec zamknij sie! prosil cie ktos o zdanie?!

użytkownik usunięty

Ej ty Stolaż zamknij sie! prosil cie ktos o zdanie?!

A co chcesz zebym był cicho bo ci głupio. Taka prawda robicie ludziom wode z muzgu i bede pisał o tym niech sie wszyscy dowiedzą a co znowu bede dostawal maile i gg z pogróżgami.

Stolaz

Haha! to jest kpina, zadnego z was nie znam. I prosze nie prowadzcie tutaj tej durnej dyskusji, bo pozniej mnie sie dostaje... A to nie jest funny

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Co_lump

Tu juz dobrze wiesz oco chodzi a kto mnie na gg obrażał i drwił nie wiadomo z jakchich powodów. Dlaczego codziennie dostawałem wiadomości od coraz to innych numerów w twojej sprawie. To żałosne że posługujesz się kumplami i jeszcze kłamiesz że ty nic nie wiesz.

max_c

Widze że tu same dzieci piszą, a co do tego Marcin Stankiewicz to ok jak by miał ajkąś wyższą karierę ale teraz to tylko zabiera miejsce na stronie FilmWeb.pl

Namir89

Ja już kończę dyskusję powiem tylko, że szkoda transferu na takie beztalencie jak Stankiewicz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones